چاپ عریض

نمایش به عنوان گرید لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

استیکر سفید ( اکو سالونت )

استیکر یا وینیل متریال چاپ لارج فرمت است که بصورت پشت چسب می باشد و جهت نصب روی شیشه ، خودرو ، کرکره و تجهیزات و دستگاههای مختلف به کار می رود. استیکر با چاپ دستگاه اکو سالونت از لحاظ کیفیت بسیار بالاتر از چاپهای دستگاه سالونت است و بدلیل دارا بودن دانه بندی بسیار ریز کیفیتی در حد عکس ارایه می کند.
60,000 تومان

بنر تا عرض 320 سانتیمتر (baner)

بنر متریالی مقاوم با ابعاد بزرگ جهت چاپ پوسترهای تبلیغاتی ، دکوراتیو و همینطور اطلاع رسانی در بیلبورد ها و دیگر فضاهای داخلی و خارجی می باشد که چاپ آن نیز ضد آب و مقاوم در برابر آفتاب است.
20,000 تومان

بوم(کنواس) طبیعی natural canvas

بوم یا کنواس متریالی مشابه بوم نقاشی می باشد که چاپ بر روی آن تصاویر را بسیار به نقاشی نزدیکتر جلوه می نماید . از اینرو در گالریها ، منازل و دفاتر اینروزها به عنوان تابلوهای زیبا با قیمتی مناسب مورد استفاده قرار می گیرد . بومهای قابل چاپ به دو دسته طبیعی و پلاستیکی تقسیم می شوند که چاپ روی بوم طبیعی بسیار زیباتر و اصیلتر می باشد و به نقاشی بسیار نزدیک است.
140,000 تومان

بک سیلور ( back silver )

بک سیلور نوعی مدیای بدون بافت پشت طوسی از جنس پی وی سی است که کاملا مسطح بوده و به صورت یکرو قابل چاپ است. این محصول ضد آب است و در مقابل نور آفتاب و شرایط محیطی مقاوم می باشد.
90,000 تومان

بک لایت ایندور تا عرض 100 سانتیمتر (back light indoor )

بک لایت چاپ بر روی مدیاهایی می باشد که امکان عبور نور از آن وجود دارد. این نوع چاپ از جذبه بالایی در امر تبلیغات و فضاسازی دکوراتیو برخوردار است .
90,000 تومان

پارچه بک لایت تکستایل

پارچه تکستایل بک لایت با چاپ uv کیفیتی بی نظیر و ماندگاری بسیار بالایی دارد. این پارچه در لایت باکس فریم لس و لایت باکسهای غرفه های نمایشگاهها کاربرد دارد . ابعاد این نوع بک لایت تا عرض ۳ متر و طول ۵۰ متر قابل ارایه است.
160,000 تومان

سالیت یکرو ( solit )

سالیت نوعی مدیای بدون بافت از جنس پی وی سی است که کاملا مسطح بوده و به صورت یکرو و دورو قابل چاپ است. این محصول ضد آب است و در مقابل نور آفتاب و شرایط محیطی بسیار مقاوم می باشد.
120,000 تومان

فلکس تا عرض 320 سانتیمتر (flex)

فلکس مدیایی از جنس پی وی سی با بافت آکریلیک بسیار مقاوم و ضخیم می باشد که جهت تابلوهای با نورپردازی از پشت کار استفاده می شود . این مدیا در تابلوهای فلکسی سردرب فروشگاهها و شرکتها و نمایشگاهها استفاده زیادی دارد و در مقابل نور خورشید و بارندگی و شرایط بد جوی مقاوم است.
60,000 تومان